Opinie klientów

 

Poniżej zamieszczone są wypowiedzi klientów, którzy zdecydowali się zaufać mi i moim metodom. Jeśli jeszcze się wahasz - przeczytaj co sądzą o mojej pracy Ci, którzy jej doświadczyli.  

Na dole strony znajduje się przycisk, który przekieruje Cię do portalu znanylekarz.pl gdzie możesz dodać swoją własną opinię na moim profilu. Taki mechanizm dodawania opinii gwarantuje Ci pełną anonimowość (dane nie przepływają przez serwer mojej strony). Po sprawdzeniu komentarza pod kątem zgodności z polskim prawem, zostanie on anonimowo opublikowany na portalu znanylekarz.pl oraz na tej stronie.


"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie..." 

cytat z filmu Rejs, 1970


"Praca z Mariuszem jest dla mnie czymś innym. Czymś co pomaga mi spojrzeć zupełnie inaczej na to wszystko, co mnie dotyczy lub dotyczyło. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu." 

Andrzej 

 

"Mariusz to zdecydowanie psycholog z powołania. Jest bardzo profesjonalny. Od pierwszego spotkania wzbudza ogromne zaufanie, aktywnie słucha robiąc dodatkowe notatki, jego uwagi są niezwykle celne. Rozumie swojego klienta, a jeżeli ma z czymś problem to prosi o dodatkowe wyjaśnienia. Nie ocenia. W jego gabinecie przede wszystkim można czuć się bardzo bezpiecznie, dba o prywatność swoich klientów. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebowała tego typu pomocy, z pewnością osobą do której się zgłoszę będzie Mariusz. "

Małgorzata

 

"Mariusz - przy pierwszym spotkaniu pyta, czy bardziej komfortowo czułbym się przy zwrotach formalnych, czy po imieniu - jest zdecydowanie psychologiem z powołania.
Od początku wiedzieliśmy, że mamy tylko kilka miesięcy na przepracowanie moich problemów. Bardzo sprawnie rozpoznaliśmy sytuację, ustaliliśmy cel i program rozmów, tak aby uzyskać maksymalny efekt w wyznaczonym czasie. I udało się, Ba! to mało powiedziane! Mariusz udzielił mi wielu cennych wskazówek i rad, pomógł spojrzeć na moje relacje z bardziej obiektywnej perspektywy, a przede wszystkim był dla mnie nieocenionym wsparciem w bardzo kryzysowym momencie dokonujących się wielkich zmian w moim życiu.
Nie jest tylko psychologiem, ale naprawdę rozumiejącym towarzyszem.
Pomógł mi lepiej poznać samego siebie i utwierdził w przekonaniu, że szczęśliwym mogę iść przez życie jedynie będąc wiernym prawdzie.
Gorąco polecam."

Grzegorz

 

"Pan Mariusz jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Odznacza się dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Na sesjach czuję się osobą zrozumianą i akceptowaną, co ułatwia wydobywanie problemów, a co za tym idzie- pracę nad ich rozwiązywaniem. Nie jestem osobą najmłodszą, więc różne sprawy zalegały we mnie latami. Powoli, wspólnymi siłami staramy się to zmienić, aby łatwiej mi było żyć. Zauważyłam, że Pan Mariusz jest bardzo elastyczny i bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb osoby, której pomaga. Jest to duża zaleta psychologa. Czuje się też wielką chęć niesienia pomocy. Mogę tego psychologa polecić. Cechy, które wymieniłam plus życzliwość i empatia sprawiają, że na sesje przychodzi się z wiarą, że można z Jego pomocą coś w sobie zmienić, uporać się z problemami. Jestem jeszcze w toku ich rozwiązywania, ale widać znaczne postępy. "

Katarzyna

 

"Polecam terapię u Pana Mariusza! Jest to z pewnością dobry specjalista o profesjonalnym podejściu do pracy z drugą osobą. Dzięki swojej empatii i życzliwości wprowadza atmosferę zaufania, przez co łatwo się przed nim otworzyć. Pomógł mi w trudnym okresie mojego życia, za co jestem mu bardzo wdzięczny. "

Jakub

 

"Bardzo polecam terapię u Pana Mariusza wszystkim szukającym pomocy. Jest to osoba bardzo otwarta, empatyczna. Cierpliwie, z wielką życzliwością i serdecznością potrafi słuchać. Moje problemy, które wydawały mi się nie do rozwiązania, pokonałam dzięki Panu Mariuszowi. To osoba, która od razu wzbudza zaufanie. To nie tylko terapeuta ale przede wszystkim ciepły, przepełniony zrozumieniem i współczuciem człowiek. Kolejne sesje utwierdzały mnie tylko w przekonaniu, że to ktoś, kto potrafi mi pomóc. Wspaniały Psycholog. Wspaniały Człowiek. Serdecznie polecam! Panu Mariuszowi dziękuję za pomoc. "

mrowhal