Metody

 

Cała moja praca jest oparta na nawiązaniu pozytywnej więzi z klientem. Relacja oparta na zaufaniu i zapewnienie poufności wynikają z zasad etycznych jakie przyjąłem spotykając się z moimi klientami. Aby to co robię jako psycholog było skuteczne i aby mój klient był zadowolony - korzystam podczas pracy z drugim człowiekiem ze sprawdzonych i potwierdzonych metod naukowych. Jeśli do mnie przyjdziesz, to wiedz, że posługuję się właśnie takimi zweryfikowanymi i wypróbowanymi technikami pomagania, doradzania lub stymulowania rozwoju. Jest to dla Ciebie bardzo ważne, gdyż metody potwierdzone naukowo są skuteczne, a co za tym idzie przyczyniają się do zadowolenia moich klientów. Dlatego większość moich interwencji opiera się na założeniach psychologii poznawczo-behawioralnej jako solidnie udokumentowanej nauce.

 
 

W celu nawiązania poprawnych relacji z klientem, korzystam z kierunku humanistycznego w psychologii, promującego bezwarunkową akceptację i empatię dla Twoich przeżyć.

Aby zapewnić skuteczność moim usługom, a Twoje zadowolenie, podstawową formą konsultacji jest rozmowa w moim gabinecie. Wyjątkiem są sytuacje dotyczące osób, które z różnych względów nie mogą opuścić domu - np. osoby niepełnosprawne, chore lub chociażby odczuwające silny lęk przed wyjściem na zewnątrz, a także ludzie przebywający na emigracji. Możliwa jest w takich przypadkach wideo rozmowa przez komunikator głosowy. W zakładce Kontakt znajduje się przycisk Skype ułatwiający odnalezienie mnie wśród użytkowników komunikatora.