Zgłoszenie do warsztatów 4xU (4 Podstawy Uważności)

Najpierw przeczytaj:

Regulamin warsztatów 4xU

  1. Na warsztaty mogą zapisać się i przybyć tylko osoby pełnoletnie.
  2. Zgadzając się z regulaminem, akceptujesz warunki pobytu.
  3. Warunki pobytu są wyśmienite, sceneria bajeczna, a wrażenia niezapomniane.
  4. Punkt 3 Regulaminu może być spełniony pod warunkiem Twojego otwarcia się na piękno.
  5. Aby zapisać się na warsztaty wyślij poniższe zgłoszenie lub dokonaj zgłoszenia telefonicznie (602 79 81 82), a następnie po potwierdzeniu przeze mnie zgłoszenia dokonaj opłaty rezerwacyjnej w wysokości 200 zł w ciągu trzech dni. Opłata ta podlega zwrotowi TYLKO w razie odwołania warsztatów przez prowadzącego.
  6. Cena za pobyt dla jednej osoby wynosi 500 zł. W cenie zawarta jest opłata rezerwacyjna. 
  7. Cena warsztatów zawiera w sobie: dwudobowy koszt pobytu na miejscu wydarzenia 9-11 listopada 2017 (śniadanie, obiad oraz kolację w sobotę, nocleg z soboty na niedzielę, śniadanie, obiad oraz kolację w niedzielę, nocleg z niedzieli na poniedziałek, śniadanie w poniedziałek; możliwy wcześniejszy wyjazd w niedzielę wieczorem - nie obniża kosztów) oraz merytoryczną opiekę prowadzącego psychologa (około 20 godzin pracy), w tym sporą dawkę wiedzy i doświadczenia na temat Twojego umysłu i ciała. Gratis dorzucam szczęśliwe chwile.
  8. Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Tradycją poprzednich edycji warsztatów jest organizowanie się w małe grupy przewozowe. Oferuję pomoc w dobraniu grupy przewozowej, a także dla trzech chętnych osób miejsca w swoim samochodzie. 
  9. Nr konta do wpłaty lub do wyboru link do płatności dotpay.pl podaję w mailu zwrotnym potwierdzającym rezerwację.
  10. Przy opłacaniu pełnej kwoty uczestnictwa w warsztatach 4xU poprzez system płatności dotpay.pl masz możliwość rozłożenia płatności na raty (przyznawalność zależna od Twojej zdolności kredytowej).
Skontaktuj się z nami