informacja

Zaprosiłem Cię do przeczytania tego komunikatu, gdyż aktywnie uczestniczysz w spotkaniach w moim gabinecie. Od 7 stycznia 2019 roku wdrożyłem nową stronę internetową, która teraz jest zupełnie odmienna od poprzedniej, nieco już przestarzałej. Wraz ze zmianą witryny dodałem kilka usług do mojej oferty. Możesz je przejrzeć klikając w Menu zakładkę Usługi lub wchodząc po prostu na Stronę główną.

A teraz najważniejsze dla Ciebie. To nie jedyne zmiany. Wraz z nową stroną i nowymi usługami wprowadziłem zmodyfikowane zasady uczestniczenia w terapii psychologicznej. Starałem się aby nowe Przymierze terapeutyczne było bardziej przejrzyste od obowiązującego wcześniej Kontraktu (zobacz w Menu - "Przymierze").

Z przyjemnością przekazuję Ci, że wraz z Nowym Rokiem zdecydowałem się nie zmieniać ceny spotkania terapeutycznego. Na dodatek masz możliwość skorzystania z pakietów wizyt ze zniżką 20% jeśli zdecydujesz się na zapłatę z góry za 4 spotkania. W ramach pakietu wizyt masz lepszą cenę lecz odwołane spotkania Ci przepadają, więc jest to bardzo dobra opcja gdy przychodzisz systematycznie i nie opuszczasz wizyt (zobacz punkt 2.6 Regulaminu rezerwacji).

Jeśli korzystasz z poczty email to wyślij mi proszę SMS-em jej aktualny adres, abym mógł wysyłać do Ciebie informację o nadchodzącej wizycie lub też zbiorczą informację o wszystkich rezerwacjach. Umożliwi Ci to zarządzanie swoimi rezerwacjami, np. odwoływanie wizyt, lub ich przekładanie (aby przełożyć wizytę, należy najpierw odwołać już zarezerwowaną wizytę, a następnie wybrać nowy termin dla terapii psychologicznej). 

I już na koniec ważna uwaga: rezerwacji na spotkania terapii psychologicznej dokonuję na pół roku do przodu, abyśmy mieli gwarancję, że nikt nie zarezerwuje terminu, na który Ty systematycznie się zapisujesz (oczywiście zawsze, w każdej chwili możesz zrezygnować z terapii odwołując spotkania lub informując mnie o rezygnacji). Jeśli zatem wybierasz Pakiety wizyt, a aktualny Ci się kończy, to masz dwa rozwiązania:

  • anulowanie kilku kolejnych rezerwacji zrobionych przeze mnie i samodzielne wybranie terminów do pakietu;
  • lub przekazanie mi informacji o chęci korzystania ze zniżki podczas ostatniej wizyty z pakietu. Zmienię wówczas automatyczną rezerwację na pakiet i wyślę Ci mailem link do opłacenia rezerwacji.

Jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to zadaj mi je proszę na spotkaniu lub po prostu napisz psycholog-czestochowa@wp.pl lub zadzwoń 602798182. 

Na następnym naszym spotkaniu zaproponuję Ci podpisanie Przymierza lub wybór innej, być może bardziej odpowiadającej Ci usługi.

Twój osobisty psycholog - Mariusz Kowal


do góry