Wybierz usługę dla siebie

Przewijaj w dół aby zobaczyć wszystko

Poznaj pełen zakres usług, które oferuję. Zapoznaj się z opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Pierwsza wizyta - BEZPŁATNA

Nie rezerwuj tej wizyty jeśli już się spotkaliśmy.

Jeśli przychodzisz do mnie po raz pierwszy, to masz prawo mieć wątpliwości dotyczące tego czy jestem tym psychologiem, do którego faktycznie chcesz przychodzić. Poprzez bezpłatną wizytę daję Ci możliwość wyboru bez ryzyka poniesienia kosztów  finansowych. W trakcie pierwszego spotkania gdy wstępnie będę poznawał Twój problem, Ty poznasz moje podejście do Ciebie, mój sposób bycia i słuchania, a także zaobserwujesz czy dobrze w ogóle czujesz się w moim gabinecie. Jeśli cokolwiek nie będzie Ci odpowiadało na tyle, że zdecydujesz się nie przychodzić do mnie, masz do tego pełne prawo. Bardzo ważna w zmianie siebie jest motywacja, a będzie ciężko ją utrzymać jeśli nie będzie w Tobie przekonania co do słuszności wybranej drogi.

Cena: GRATIS


Terapia psychologiczna

UWAGA!

Obecnie czas oczekiwania na gwarantowany termin cotygodniowych spotkań wynosi około miesiąca.

Terapia psychologiczna to seria spotkań prowadzonych według przymierza terapeutycznego. Podczas takich sesji staram się zrozumieć i zaakceptować Twoje cierpienie tak jak je przeżywasz. Wspólnie pracujemy nad wytworzeniem właściwej motywacji do różnych form aktywności, a poprzez zmianę nawyków myślowych dokonujemy zmian w Twoim życiu. Czy dotyka Cię lęk, smutek, żal, nastrój depresyjny czy wszechogarniająca złość, masz ataki paniki lub czujesz, że Twoje ciało cierpi, a lekarze mówią, że nic Ci nie jest - terapia psychologiczna jest dla Ciebie. Dla każdego swojego klienta dobieram zindywidualizowany program terapeutyczny.

Cena: 100 PLN (50 min)


Konsultacja diagnostyczna

Ten rodzaj wizyty dotyczy badania psychologicznego, które przeprowadzam np. w celu określenia Twoich kompetencji. Aby taka diagnoza była skuteczna i miarodajna, stosuję standaryzowane testy psychologiczne, do których używania uprawnienia ma tylko psycholog. Możesz zatem sprawdzić czy jesteś kompetentnym rodzicem, zrobić test osobowości, sprawdzić czy nie dotyczą Cię zaburzenia osobowości czy np. zmierzyć swoje zdolności. Pełna diagnoza to najpierw minimum trzy spotkania, podczas których zbieram potrzebne dane za pomocą wywiadu, następnie przeprowadzam test lub testy, które zostają wcześniej z Tobą uzgodnione, a następnie w zależności od ilości testów umawiamy się na końcową ilość spotkań potrzebną do interpretacji zgodnej z zasadami wykonywania zawodu psychologa (zazwyczaj jedno do dwóch spotkań). Cały proces kończy się wystawieniem opinii lub zaświadczenia psychologicznego, ewentualnie wręczeniem wyników badania w formie pisemnej.

Cena: 150 PLN (50 min)


Psycholog dla dziecka

Dziecko to rozwijający się człowiek, u którego dbałość o psychikę jest szczególnie ważna w kontekście jego przyszłego życia. I choć podstawowa pomoc psychologiczna dedykowana jest przede wszystkim dorosłym, to często zdarza się, że niesprzyjająca szczęściu atmosfera udziela się również dziecku, które zaczyna mieć problemy z zachowaniem lub emocjami. Zakres interwencji określam po pierwszym spotkaniu, na które dziecko powinno przyjść przynajmniej z jednym opiekunem prawnym. Udzielam również konsultacji w przypadku wątpliwości dotyczących prawidłowości funkcjonowania dziecka w domu lub w szkole. Jeżeli zachodzi taka potrzeba przeprowadzam także psychologiczne interwencje bezpośrednie (np. zgłaszanie krzywdy dziecka do odpowiednich instytucji, czy rozmowy z innymi znaczącymi dorosłymi z życia dziecka w celu uświadomienia ich zachowania na jego prawidłowy rozwój). Ze względu na specyfikę spotkań z dziećmi, wizyta trwa 90 minut.

Cena: 200 PLN (90 min)


Porada psychologiczna

Jeśli:

 • nie potrzebujesz wielu wizyt,
 • Twój problem nie jest zbyt głęboki,
 • chcesz poradzić się kogoś w kwestii relacji,
 • nie wiesz jakiego dokonać wyboru życiowego,
 • nie wiesz czy to co dzieje się z Twoim dzieckiem mieści się w normie

- to ten rodzaj wizyty jest dla Ciebie.

Pamiętaj jednak, że porada to nie doradztwo. Nie doradzę Ci co masz zrobić, ani nie ocenię czy postępujesz słusznie czy nie. Porada psychologiczna to czas, w którym możesz z dystansu skonfrontować się z bieżącym problemem lub na przykład bezpiecznie prześledzić alternatywne punkty widzenia. 

Cena: 150 PLN (50 min)


Pomoc w kryzysie

Interwencja kryzysowa, to pomoc skoncentrowana na konkretnym punkcie Twojego życia, przez który Twoje możliwości poradzenia sobie drastycznie spadają. Spotkanie z psychologiem ma na celu skoncentrowanie się na problemie, wsparcie emocjonalne i wspólne szukanie rozwiązania. Bardzo często wiąże się to z przedefiniowaniem problemu, a także wytwarzaniem atmosfery akceptacji, w której będziesz mieć szansę na pełne przeżycie tego co Ci się przydarzyło. To pozwala odnaleźć właściwe rozwiązanie i dalsze samodzielne życie. Pomoc ograniczona jest w czasie, jednak jest możliwość rozszerzenia jej na terapię psychologiczną. 

Cena: 150 PLN (50 min)


Pierwszy email

Usługa dedykowana dla wszystkich osób, które chciałyby uzyskać odniesienie się do swojej sytuacji życiowej na piśmie poprzez pocztę elektroniczną. Wiąże się to z większym komfortem (nie musisz nigdzie wychodzić, konfrontować się ze mną bezpośrednio), a także przystępnością cenową.

Zasady:

 1. Jeśli wybierasz poradę email po raz pierwszy wybierz usługę "Pierwszy mail".
 2. Usługa "Pierwszy mail" nie ma płatności, gdyż Twoim zadaniem jest określić, czy satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź. Jeśli nie, za pierwszego maila nie płacisz.
 3. Jeśli wybierasz poradę email po raz drugi jest to równoznaczne z gotowością opłacenia pierwszej odpowiedzi. Analogicznie zamówienie każdej kolejnej porady jest równoznaczne z zaakceptowaniem wcześniejszej odpowiedzi. 
 4. Zarezerwuj usługę i dokonaj zapłaty online. Opłata dotyczy zawsze poprzedniego, zrealizowanego maila.
 5. Napisz do mnie email z adresu, który podajesz w rezerwacji usługi.
 6. Czas odpowiedzi wynosi 48 godzin i jest liczony od daty, którą wybierzesz w terminarzu. 

Cena: 30 PLN


Kolejna porada email

Korespondencyjny sposób kontaktu i uzyskania pomocy psychologicznej nie zastąpi prawdziwej wizyty w gabinecie ale czasami może być jedynym rozwiązaniem. Jeśli usatysfakcjonowała Cię odpowiedź na "Pierwszego maila" to zamów kolejną w tym miejscu. 

Zasady:

 1. Jeśli wybierasz poradę email po raz pierwszy wybierz usługę "Pierwszy mail".
 2. Usługa "Pierwszy mail" nie ma płatności, gdyż Twoim zadaniem jest określić, czy satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź. Jeśli nie, za pierwszego maila nie płacisz.
 3. Jeśli wybierasz poradę email po raz drugi jest to równoznaczne z gotowością opłacenia pierwszej odpowiedzi. Analogicznie zamówienie każdej kolejnej porady jest równoznaczne z zaakceptowaniem wcześniejszej odpowiedzi. 
 4. Zarezerwuj usługę i dokonaj zapłaty online. Opłata dotyczy zawsze poprzedniego, zrealizowanego maila.
 5. Napisz do mnie email z adresu, który podajesz w rezerwacji usługi.
 6. Czas odpowiedzi wynosi 48 godzin i jest liczony od daty, którą wybierzesz w terminarzu. 

Cena: 30 PLN


Konsultacja audio/wideo

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz się do mnie wybrać i zależy Ci na tym, żeby porozmawiać ze mną, a konsultacja email jest dla Ciebie niewystarczająca to masz możliwość umówienia się na sesję wideo przez Internet lub rozmowę telefoniczną. Pamiętaj o tym, że badacze niejednoznacznie wypowiadają się o tej formie kontaktu z psychologiem. Bardzo ważny w oddziaływaniu terapeutycznym jest kontakt bezpośredni między klientem, a psychologiem. Dlatego korzystaj z tej opcji tylko wtedy, gdy nie masz innej możliwości spotkania się ze mną.

Cena: 100 PLN (50 min)


Terapia dla par

Spotkania korygujące relację między dwojgiem ludzi, to przede wszystkim praca nakierowana na indywidualną zmianę w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Jeśli masz dość tego jak wygląda Twój związek to czas na jego odnowę. Pamiętaj przy tym, że oczekiwanie od partnera zmiany, która ma być jedyną gwarancją poprawy nie jest zbyt realistycznym celem. Choćby Twoja krzywda była przeżywana przez Ciebie bardzo boleśnie ale nie widzisz w sobie odpowiedzialności za to co dzieje się w Twoim związku, to zmiana może okazać się niemożliwa. Waszą relację może odnowić tylko refleksja nad samym sobą i swoim wkładzie w zachwianie równowagi związku. Cały sukces zmiany polega na tym, że taką refleksję będziecie czynili razem, równolegle i z moją pomocą.

Cena: 150 PLN (50 min)


Wizyta domowa

Nie możesz wyjść z domu? Zarezerwuj wizytę u siebie! W cenie konsultacji dojeżdżam w promieniu 10km od centrum Częstochowy - większe odległości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W przypadku tej usługi nie udzielam pierwszej bezpłatnej wizyty. Po rozpoznaniu problemu możliwy jest każdy rodzaj interwencji psychologicznej dostępny w moim gabinecie.

W celu prawidłowej realizacji usługi podaj adres pod który mam się udać w uwagach do rezerwacji.

Cena: 200 PLN (50 min)


Dzień z psychologiem

Usługa dedykowana rodzicom w celu obserwacji dziecka w jego naturalnym środowisku. Celem obserwacji może być np. potrzeba korekty wyrażania emocji przez dziecko, zmiana wzorców zachowania lub też zmiana stylu wychowawczego rodziców. Obserwacja uczestnicząca w domu, na placu zabaw, podczas spaceru lub za zgodą dyrektorów placówek w przedszkolu lub szkole to najlepsza metoda poznania w przypadku dzieci, które najpewniej i naturalnie czują się w codzienności, a nie w gabinecie psychologa, który jest dla nich czymś nowym i egzotycznym. Po usłudze wystawiam na piśmie podsumowanie z wnioskami i zaleceniami do dalszej pracy nad zmianą. Przed podjęciem obserwacji uczestniczącej szczegółowo omawiamy indywidualne warunki, a płatność przyjmuję po wystawieniu podsumowania. 

Zasady:

 1. Zgłoś zainteresowanie usługą na wizycie lub telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy lub rezerwując wybrany termin.
 2. Jeśli wybierzesz email, formularz kontaktowy lub system rezerwacji - czekaj na kontakt ode mnie (max. do 48 godzin).
 3. Po wzajemnym uzgodnieniu terminu i warunków przystępuję do wykonania usługi, która trwa 4 godziny.
 4. Płatności dokonujesz po wystawieniu przeze mnie podsumowania i omówieniu go.

Cena: 500 PLN


Pakiet 4 wizyty terapeutyczne

Przy rezerwacji pakietu 4 wizyt terapii psychologicznej zapłacisz 80 PLN za jedną wizytę. Rabat obowiązuje tylko przy płatności online, a opłata jest kaucją zabezpieczającą rezerwację. 

Jeden pakiet możesz wykorzystać w okresie maksymalnie pięciu tygodni.

W przypadku zakupu pakietu, odwołanie wizyty wiąże się z zaliczeniem kaucji na rzecz zapłaty za opuszczoną sesję. Zobacz regulamin

Cena: 320 PLN (80 PLN za jedną wizytę)


do góry