cww trust seal

Wybierz usługę dla siebie

Przewijaj w dół aby zobaczyć wszystko

Poznaj pełen zakres usług, które oferuję. Zapoznaj się z opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Pierwsza wizyta - GWARANCJA SATYSFAKCJI

Nie rezerwuj tej wizyty jeśli umawiasz się kolejny raz.

Jeśli przychodzisz do mnie po raz pierwszy, to masz prawo mieć wątpliwości dotyczące tego czy jestem tym psychologiem, do którego faktycznie chcesz przychodzić. Poprzez Gwarancję Satysfakcji daję Ci możliwość wyboru bez ryzyka poniesienia kosztów  finansowych. W trakcie pierwszego spotkania gdy wstępnie będę poznawał Twój problem, Ty poznasz moje podejście do Ciebie, mój sposób bycia i słuchania, a także zaobserwujesz czy dobrze w ogóle czujesz się w moim gabinecie. Jeśli cokolwiek nie będzie Ci odpowiadało na tyle, że zdecydujesz się nie przychodzić do mnie, to masz prawo nie zapłacić za wizytę. Możesz też zapłacić po podjęciu decyzji podczas drugiego spotkania. Bardzo ważna w zmianie siebie jest motywacja, a będzie ciężko ją utrzymać jeśli nie będzie w Tobie przekonania co do słuszności wybranej drogi.

Cena: 150 PLN (50 min)


Terapia psychologiczna

Terapia psychologiczna to seria spotkań prowadzonych według przymierza terapeutycznego. Podczas takich sesji staram się zrozumieć i zaakceptować Twoje cierpienie tak jak je przeżywasz. Wspólnie pracujemy nad wytworzeniem właściwej motywacji do różnych form aktywności, a poprzez zmianę nawyków myślowych dokonujemy zmian w Twoim życiu. Czy dotyka Cię lęk, smutek, żal, nastrój depresyjny czy wszechogarniająca złość, masz ataki paniki lub czujesz, że Twoje ciało cierpi, a lekarze mówią, że nic Ci nie jest - terapia psychologiczna jest dla Ciebie. Dla każdego swojego klienta dobieram zindywidualizowany program terapeutyczny.

Cena: 100 PLN (50 min)


Psycholog dla dziecka

Dziecko to rozwijający się człowiek, u którego dbałość o psychikę jest szczególnie ważna w kontekście jego przyszłego życia. I choć podstawowa pomoc psychologiczna dedykowana jest przede wszystkim dorosłym, to często zdarza się, że niesprzyjająca szczęściu atmosfera udziela się również dziecku, które zaczyna mieć problemy z zachowaniem lub emocjami. Zakres interwencji określam po pierwszym spotkaniu, na które dziecko powinno przyjść przynajmniej z jednym opiekunem prawnym. Udzielam również konsultacji w przypadku wątpliwości dotyczących prawidłowości funkcjonowania dziecka w domu lub w szkole. Jeżeli zachodzi taka potrzeba przeprowadzam także psychologiczne interwencje bezpośrednie (np. zgłaszanie krzywdy dziecka do odpowiednich instytucji, czy rozmowy z innymi znaczącymi dorosłymi z życia dziecka w celu uświadomienia ich zachowania na jego prawidłowy rozwój). Ze względu na specyfikę spotkań z dziećmi, wizyta trwa 90 minut.

Cena: 200 PLN (90 min)


Porada psychologiczna

Jeśli:

 • nie potrzebujesz wielu wizyt,
 • Twój problem nie jest zbyt głęboki,
 • chcesz poradzić się kogoś w kwestii relacji,
 • nie wiesz jakiego dokonać wyboru życiowego,
 • nie wiesz czy to co dzieje się z Twoim dzieckiem mieści się w normie

- to ten rodzaj wizyty jest dla Ciebie.

Pamiętaj jednak, że porada to wskazówki. Nie podejmę za Ciebie decyzji co masz zrobić, ani nie ocenię czy postępujesz słusznie czy nie. Porada psychologiczna to czas, w którym możesz z dystansu skonfrontować się z bieżącym problemem lub na przykład bezpiecznie prześledzić ze mną alternatywne punkty widzenia. 

Cena: 150 PLN (50 min)


Pomoc w kryzysie

Interwencja kryzysowa, to pomoc skoncentrowana na konkretnym punkcie Twojego życia, przez który Twoje możliwości poradzenia sobie drastycznie spadają. Spotkanie z psychologiem ma na celu skoncentrowanie się na problemie, wsparcie emocjonalne i wspólne szukanie rozwiązania. Bardzo często wiąże się to z przedefiniowaniem problemu, a także wytwarzaniem atmosfery akceptacji, w której będziesz mieć szansę na pełne przeżycie tego co Ci się przydarzyło. To pozwala odnaleźć właściwe rozwiązanie i dalsze samodzielne życie. Pomoc ograniczona jest w czasie, jednak jest możliwość rozszerzenia jej na terapię psychologiczną. 

Cena: 150 PLN (50 min)


Terapia dla par

Spotkania korygujące relację między dwojgiem ludzi, to przede wszystkim praca nakierowana na indywidualną zmianę w atmosferze wsparcia i zrozumienia. Jeśli masz dość tego jak wygląda Twój związek to czas na jego odnowę. Pamiętaj przy tym, że oczekiwanie od partnera zmiany, która ma być jedyną gwarancją poprawy nie jest zbyt realistycznym celem. Choćby Twoja krzywda była przeżywana przez Ciebie bardzo boleśnie ale nie widzisz w sobie odpowiedzialności za to co dzieje się w Twoim związku, to zmiana może okazać się niemożliwa. Waszą relację może odnowić tylko refleksja nad samym sobą i swoim wkładzie w zachwianie równowagi związku. Cały sukces zmiany polega na tym, że taką refleksję będziecie czynili razem, równolegle i z moją pomocą.

Cena: 150 PLN (50 min)


Wizyta domowa

Nie możesz wyjść z domu? Zarezerwuj wizytę u siebie! W cenie konsultacji dojeżdżam w promieniu 10km od centrum Częstochowy - większe odległości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W przypadku tej usługi nie udzielam pierwszej bezpłatnej wizyty. Po rozpoznaniu problemu możliwy jest każdy rodzaj interwencji psychologicznej z mojej oferty.

Uwaga! W celu prawidłowej realizacji usługi podaj adres pod który mam się udać w uwagach do rezerwacji.

Cena: 200 PLN (50 min)


Pakiet 4 wizyty terapeutyczne

Usługa terapii psychologicznej w wersji dla osób pewnych swojej systematyczności. Możesz zamówić pakiet czterech wizyt z rabatem 25%.

Zasady:

 1. Jeden pakiet (4 wizyty) możesz wykorzystać w okresie maksymalnie czterech tygodni.
 2. W ramach pakietu cena jednej usługi terapii psychologicznej obniżona jest o 25%.
 3. Opłatę za pakiet wizyt w wysokości 300zł pobieram po pierwszej wizycie z pakietu (jest możliwość wysłania linku płatniczego Dotpay.pl na Twój adres mailowy). 
 4. Opłata za pakiet nie podlega zwrotowi w razie odwołania przez Ciebie rezerwacji objętej pakietem. 
 5. W ramach opłaty pakietowej możesz przełożyć rezerwację w zakresie czterech tygodni na jakie wykupiony jest pakiet, z zachowaniem zasad odwoływania wizyt ujętych w Regulaminie rezerwacji (minimum 12 godzin przed rezerwacją), w miarę dostępności wolnych terminów.
 6. W razie mojej nieobecności stosuję zasadę "przesunięcia" pakietu o ilość sesji, które opuściłem. 

Cena: 300 PLN (75 PLN za jedną wizytę)


Konsultacja audio/wideo

Jeśli z jakichkolwiek powodów nie możesz się do mnie wybrać i zależy Ci na tym, żeby porozmawiać ze mną, a konsultacja email jest dla Ciebie niewystarczająca to masz możliwość umówienia się na sesję wideo przez Internet lub rozmowę telefoniczną. Pamiętaj o tym, że badacze niejednoznacznie wypowiadają się o tej formie kontaktu z psychologiem. Bardzo ważny w oddziaływaniu terapeutycznym jest kontakt bezpośredni między klientem, a psychologiem. Dlatego korzystaj z tej opcji tylko wtedy, gdy nie masz innej możliwości spotkania się ze mną.

UWAGA! Tymczasowo rezerwuję wszystkie konsultacje telefonicznie lub mailowo. Przepraszam za utrudnienia.

Zasady/instrukcja:

 1. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj usługę.
 2. W trakcie rezerwacji uzupełnij wszystkie wymagane dane.
 3. W formularzu rezerwacji w polu Uwagi wpisz: preferowany kontakt (telefon/wideo rozmowa),  rodzaj komunikatora (Messenger, Skype) oraz podaj swoją nazwę, pod którą można Cię zidentyfikować w komunikatorze. 
 4. W odpowiedzi na rezerwację oprócz systemowego potwierdzenia otrzymasz ode mnie maila z moimi danymi dostępowymi do wybranego przez Ciebie komunikatora.
 5. W wybranym terminie połącz się ze mną. Jeśli nie uczynisz tego w ciągu pięciu minut, podejmę próbę połączenia ze swojej strony, a w razie niepowodzenia wyślę Ci wiadomość o próbie połączenia na podany w formularzu nr telefonu.
 6. Niezrealizowanie usługi z przyczyn leżących po Twojej stronie wiąże się zgodnie z Regulaminem rezerwacji z obowiązkiem zapłaty przez Ciebie 100% ceny usługi. 
 7. Po zakończeniu usługi otrzymasz maila z linkiem do płatności za usługę.
 8. Po dokonaniu płatności otrzymasz mailem fakturę za wykonaną usługę.

Cena: 100 PLN (50 min)


Porada email

Usługa dedykowana dla wszystkich osób, które chciałyby uzyskać odniesienie się do swojej sytuacji życiowej na piśmie poprzez pocztę elektroniczną. Wiąże się to z większym komfortem (nie musisz nigdzie wychodzić, konfrontować się ze mną bezpośrednio), a także przystępnością cenową. Korespondencyjny sposób kontaktu i uzyskania pomocy psychologicznej nie zastąpi prawdziwej wizyty w gabinecie ale czasami może być jedynym rozwiązaniem.

Zasady:

 1. Wybierz dogodny termin i zarezerwuj usługę.
 2. W trakcie rezerwacji uzupełnij wszystkie wymagane dane.
 3. Napisz do mnie pytanie lub opis problemu z adresu email, który podasz w formularzu rezerwacji na adres psycholog-czestochowa@wp.pl 
 4. Czas odpowiedzi wynosi 48 godzin i jest liczony od daty, którą wybierzesz w terminarzu. 
 5. W mailu z odpowiedzią znajdziesz link do zapłaty.
 6. Po dokonaniu płatności otrzymasz mailem fakturę za wykonaną usługę.

Cena: 30 PLN


do góry